پادکست حقوقی صاحب اندیشه

آدرس : تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج افق ، طبقه ششم ، واحد ۶۰۴

وکیل مهاجرت

به طور کلی وکیل مهاجرت به شخصی گفته میشود که وکالت شما را در امور مربوط به مهاجرت بر عهده دارد. یک وکیل مهاجرت کار آزموده باید نسبت به قوانین کشور و همچنین آگاه به امور سفارت خانه کشور های مختلف باشد. ما در “موسسه حقوقی صاحب اندیشه” بهترین وکلای مهاجرت را در اختیار داریم و شما میتوانید امور مربوط به مهاجرت خود را با ما به سرانجام برسانید.

برخی از مزایای داشتن وکیل مهاجرت

ممکن است برخی از افرادی که قصد مهاجرت دارند با تصوری که در ذهن خود دارند انتخاب درستی را انجام ندهند و بعدا از این انتخاب خود پشیمان شوند. وکلای مهاجرت ما در موسسه حقوقی صاحب اندیشه قبل از انجام هر کاری مشاوره های لازم را ارائه میکنند. برخی از این مشاوره ها عبارتند از هزینه های زندگی در کشور مورد نظر، شرایط کار، تحصیل و به طور کلی تمامی اطلاعاتی را که قبل از مهاجرت به آن نیاز داشته باشید.

برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان برای مهاجرت می‌توانید همین حالا با شماره ۰۲۱۴۴۲۱۱۴۱۴ تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت و موسسه حقوقی صاحب اندیشه

همانطور که میدانید برای مهاجرت روش های مختلفی وجود دارد که هر کس با نوجه به شرایط خود تصمیم به انتخاب یکی از آن ها میکند. مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد فرزند و ازدواج هر کدام پیچیدگی های مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال شخصی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارد میتواند بدون مشورت از وکیل مهاجرت اقدام به سرمایه گذاری در کشوری کند که آگاهی های لازم را از وضعیت اقتصادی آن ندارد و به شکست منجر شود و یا اینکه با استفاده از تجربیات و دانش یک وکیل مهاجرت حرفه ای بهترین کشور را برای سرمایه گذاری خود انتخاب کند.

آشنایی با نرخ بیکاری کشور های مختلف، قوانین تحصیلی، قوانین مربوط به ازدواج، وضعیت و ثبات اقتصادی و به طور کلی تمامی قوانین مربط به کشور ها پیش زمینه ای برای انتخاب یک کشور برای مهاجرت و سرانجام اقامت میباشد. علاوه بر مسائل گفته شده هر کشوری مشکلات خود را دارد که در اینجا وکیل مهاجرت با صداقت خود میتواند موکل را توجیه کند و مشکلات موجود در کشور مورد نظر موکل را به او انتقال دهد. وضعیت سختی کار، میزان درآمد، خدمات رفاهی، خدمات اجتماعی و غیره مواردی است که شخص مهاجر باید قبل از اقدام آن ها را بداند.

چطور مهاجرت کنم؟
برای مهاجرت روش های متعددی وجود دارد که میتوانید با توجه به شرایط خود از آن طریق اقدام کنید. در ادامه این مقاله به معرفی و روش های مختلف مهاجرت میپردازیم و توضیحات مختصری را خدمت شما ارائه میکنیم. برای مشاوره با وکیل مهاجرت و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی صاحب اندیشه تماس بگیرید.
مشاوره با وکیل مهاجرت

مهم ترین بخش برای مهاجرت مشاوره است. اگر دانش لازم را ندارید مشاوره با وکیل مهاجرت بسیار مهم است. این مشاوره نه تنها قبل از مهاجرت مهم است بلکه بعد از انجام امور مربوط به مهاجرت و کسب اقامت، در ارتباط با وکیل مهاجرت بسیار امر مهمی میباشد. یک وکیل مهاجرت حرفه ای رابطه خود را با وکلایش حفظ میکند تا در صورت نیاز مشاوره های لازم را به آن ها ارائه کند.

با توجه به پویا بودن قوانین کشور ها، به روز بودن و آشنایی با قوانین جدید لازم است. وکیل مهاجرت حرفه ای با جدیدترین قوانین کشور موکل آشنا میباشد و همین گامی مثبت برای وکیل و موکل میباشد. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مشاوره حقوقی مهاجرت مراجعه نمایید.

روش های مهاجرت

مهاجرت از طریق کار

شاید آسان ترین روش مهاجرت از نظر بسیاری از افراد مهاجرت از طریق کار باشد. برای این امر باید در ابتدا کشور هایی را انتخاب کنید که کمترین کیزان بیکاری را داشته باشند. برای مهاجرت از طریق کار با داشتن پیشنهاد کار از طرف یک کارفرمای معتبر میتوانید اقدام کنید. داشتن شرایط سنی، سطح زبان مناسب و تحصیلات از شرایط لازم برای مهاجرت از طریق کار میباشد.

مهاجرت از طریق تحصیل

یکی دیگر از روش های مهاجرت که بسیار پر طرفدار میباشد مهاجرت از طریق تحصیل میباشد. برای مهاجرت از طریق تحصیل داشتن یک وکیل مهاجرت که از شرایط تحصیل در کشور مورد نظر و دانشکاه ها موسسات عالی آن کشور اطلاعات لازم را داشته باشد بسیار مهم است. وکیل مهاجرت میتواند شما را با توچه به شرایط سنی، میزان تمکن مالی شما و غیره به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند تا بهترین کشور را برای ادامه تحصیل و مهاجرت در آن کشور انتخاب کنید.

به عنوان مثال برخی کشور های اروپایی برای تحصیلات  در آن کشور شرایطی را دارند که ممکن است برای شما مشکل ساز شود. پس داشتن وکیل مهاجرت امری اجتناب ناپذیر میباشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت که البته هزینه بیشتری را میطلبد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. این روش را برخی کشور ها برای جذب سرمایه گذار خارجی تعریف کرده اند و میزان سرمایه ای را که باید تقبل کنید در هر کشوری تقریبا متفاوت است و پس از خرید ملک و سرمایه گذاری میتوانید اقامت آن کشور را بگیرید. به عنوان مثال در کشور هایی مانند اسپانیا، پرتقال و قبرس میتوان از طریق خرید ملک به اقامت کشور مورد نظر دست پیدا کرد. البته خرید ملک با توجه به اوضاع اقصادی کشور یونان، به سرمایه کمتری نیاز دارد.

با توجه به اینکه سرمایه گذاری در کشور خارجی نیاز به آگاهی بالایی دارد پس در این زمینه به وکیل مهاجرت مراجعه کنید. وکیل مهاجرت با استفاده از دانش و آگاهی خود از استاندارد های اقتصادی کشور های مختلف میتواند شما را به بهترین نحو راهنمایی کند تا با توجه به سرمایه خود بهترین کشور را برای سرمایه گذاری و مهاجرت انتخاب کنید.

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج یکی از روش هایی است که میتوان اقامت یک کشور را بدست آورد. در این روش با ازدواج با یک تبعه کشور خارجی میتوان اقامت آن کشور را کسب کرد. اما چند نکته مهم باید رعایت شود تا مشکل خاصی پیش نیاید. نکته مهم این است که ازدواج نباید به صورت صوری باشد و حقیقی بودن آن باید ثابت شود و ازدواج صورت گرفته، علاقه زوجین شرط ازدواج باشد. نکته دیگر این که برای دست یابی به اقامت، باید چند سال از زندگی مشترک زوجین گذشته باشد.

پیشنهاد میکنیم در این زمینه از دانش و تجربه یک وکیل مهاجرت کارآزموده و آشنا به قوانین کشور های مختلف بهره ببرید تا مشکلی پیش نیاید.

مهاجرت از طریق تولد

کشور ها برای اخد اقامت از یک قانون کلی به نام خون و خاک پیروی میکنند. قانون خون به این صورت است که پدر و مادر باید تابعیت آن کشوری را که فرزند خود را در آنجا بدنیا می آوردند داشته باشند و در قانون خاک تولد در آن کشور ملاک تابعیت است. توجه داشته باشید در اکثر کشور های اروپایی قانون خون ملاک است و از آن پیروی میکنند.

پس تولد فرزند در کشور های اروپایی برای اخد اقامت ان کشور گزینه مناسبی نمیتواند باشد. با توجه به پیچیدگی های موجود کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرت گزینه مناسبی است. با مراجعه و تماس با موسسه صاحب اندیشه میتوانید بهترین وکیل مهاجرت را برای خود انتخاب کنید.

مهاجرت از طریق پناهندگی

بسایری از افراد این روش غلط را برای مهاجرت انتخاب میکنند. پناهندگی روشی غیر قانونی میباشد و با این حال بسیاری از افراد با استفاده از این روش غیر قانونی سرنوشت نامعلومی را برای خود رقم میزنند. افرادی که قصد مهاجرت دارند بایستی از طرق قانونی اقدام کنند و خود را در دام افراد سودجو نیندازند. وکیل مهاجرت میتواند با معرفی روش های مختلف شما را راهنمایی کند تا به صورت قانونی به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید.

لازم به ذکر است که در موسسه حقوقی صاحب اندیشه هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمیشود و این مطلب صرفا جهت آگاهی مخاطبین بیان شده است.

ما در صاحب اندیشه همواره در کنار شما هستیم و همیشه امکان مشاوره حقوقی تلفنی از طریق شماره ۰۲۱۴۴۲۱۱۴۱۴ برای شما فراهم خواهد بود.

پرسش و پاسخ وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت الزامی ندارد. در صورتی که شما از آگاهی و دانش لازم برخوردار میباشید و نسبت به مسائل حقوقی مربوط به مهاجرت بی نیاز هستید میتوانید شخصا اقدام کنید. اما اگر نسبت به موارد گفته شده آگاهی ندارید بهتر است از وکیل مهاجرت کمک بگیرید.

هزینه حق الوکاله برای وکیل مهاجرت متفاوت میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی صاحب اندیشه تماس بگیرید تا با توجه به شرایط خود شما را راهنمایی کنند.

از مهم ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب باید به سطح آگاهی او از قوانین بین المللی و به روز بودن نسبت به جدیدترین قوانین کشور ها اشاره کرد. از دیگر ویژگی های یک وکیل مهاجرت حرفه ای صداقت با موکل است.

پاسخ به این سوال بستگی به شخصی است که قصد مهاجرت دارد و اینکه چه ملاک هایی برای مهاجرت در یک کشور  را دارد. هر کشوری ویژگی ها و نکات مثبت و منفی مربوط به خود را دارد و پاسخ این سوال کاملا به خود شخص بستگی دارد. از طریق تماس با ما و مشاوره های لازم میتوانید بهترین کشور را برای مهاجرت خود انتخاب کنبد.