پادکست حقوقی صاحب اندیشه

آدرس : تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج افق ، طبقه ششم ، واحد ۶۰۴

مشاوره حقوقی مهاجرت

مشاوره حقوقی مهاجرت

مشاوره حقوقی مهاجرت یکی از حساس‌ترین انواع مشاوره حقوقی می‌باشد. با توجه به افزایش تقاضا برای مهاجرت در کشور ما، علاوه بر چندین موسسه حقوقی ، کلاهبرداران نیز در این سال‌ها رشد چشم‌گیری داشته‌اند و به طرق مختلف اقدام به سوء استفاده‌های مالی از افراد می‌نمایند. از این رو حساسیت این جلسه مشاوره حتی بالاتر از حد معمول نیز رفته است. مشاوره حقوقی مهاجرت با توجه به اینکه تنها محدود به قوانین داخلی ایران نبوده و نیاز به مطالعه و ارتباط با سایر کشورها نیز در آن وجود دارد، از این رو هر وکیلی و هر موسسه حقوقی نمی‌تواند پیشنهادی برای کاربران داشته باشد و این رشته نیاز به وکیلی خصوصی خاص خود را دارد.

وکیل حقوقی مهاجرت باید از تجارب زیادی برخوردار بوده و با قوانین بین‌المللی کاملا آشنا باشد. متاسفانه در چند سال اخیر بسیار پیش آمده است که افراد کلاهبردار با وعده و وعیدهای بی‌جا و غیرممکن اقدام به دریافت حق‌الوکاله‌های سنگین از متقاضیان نموده و حتی با رفتارهای ناشایست خود کار را برای سایر وکلای معتمد نیز سخت نموده‌اند. از این رو کسانی که نیاز به مشاوره حقوقی مهاجرت دارند، باید در قدم اول یک وکیل کارکشته و باتجربه را برای خود برگزینند. وکیلی که بصورت آنلاین و به روز از تغییرات قوانین بین‌المللی اطلاع داشته و پرونده‌های موفق زیادی نیز در دست داشته باشد.

موسسه حقوقی صاحب اندیشه با دارا بودن کادری با تجربه و تخصص در زمینه مهاجرت آمادگی ارائه پیشنهاداتی بسیار عالی برای کاربران است. آفرهای دولتی زیادی برای مهاجرت در کشورهای دنیا وجود دارد که همه آنها به پول و سرمایه‌گذاری ختم نمی‌شود. اطلاع از این آفرها و کشف قوانین به روز، وجه تمایز ما در موسسه حقوقی صاحب اندیشه با سایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهاجرتی است.

تفاوت وکلای مهاجرت

مهاجرت به کانادا، مهاجرت به استرالیا، مهاجرت به اروپا و انواع تقاضاهای مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی یکی از پرمخاطب‌ترین انواع جلسات مشاوره حقوقی است. مشاوره حقوقی مهاجرت با توجه به تنوع بسیار زیادی که این رشته دارد، همیشه دارای ابعاد مختلفی برای وکلا و کاربران است. موارد بسیار زیادی مشاهده‌شده که مراجعه به یک موسسه حقوقی کاربر را کاملا ناامید کرده و موسسه حقوقی دیگر بالاترین سطح امیدواری را در متقاضی ایجاد نموده است. این میزان تفاوت در جلسه مشاوره حقوقی مهاجرت ۲ دلیل عمده دارد.

  • عدم آگاهی کافی از قوانین مهاجرتی و روش‌های مهاجرت به کشورهای مقصد توسط وکلا
  • وعده‌های توخالی و غیرممکن از جانب وکلا برای جلب نظر موکلین

این دو دلیل عمده تفاوت‌هایی است که اکثرا در مراکز ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی مهاجرت شاهد آنها هستیم؛ اما چگونه یک موسسه حقوقی ایده آل و یک وکیل مناسب برای مشاوره حقوقی مهاجرت انتخاب کنیم؟ سوال بسیار مهمی که تا لحظاتی بعد پاسخ آن را دریافت خواهید کرد.

وعده‌های توخالی در جلسه مشاوره حقوقی مهاجرت

در وهله اول شما باید باهوش بوده و فریب افرادی که وعده‌های توخالی در اختیار شما قرار می‌دهند را نخورید. بسیاری از وعده و وعیدها چیزی جز یک طبل توخالی و یک شعار تبلیغاتی برای جلب نظر متقاضیان نیست. قوانین مهاجرتی در کشورهای مختلف، مخصوصا برای ایرانی‌ها در سال‌های اخیر بسیار سفت‌وسخت شده است و تنها وکلای مجرب و با اعتبار هستند که از روش‌های درست مهاجرت آگاهی دارند. پس وکیلی که همه چیز را برای شما آسان جلوه داده و از همان ابتدا قول موفقیت صددرصدی را در پرونده شما قرار می‌دهد، کمی مشکوک خواهد بود.

 

البته برخی افراد نیز شرایط خود را به درستی و با صداقت در جلسات مشاوره حقوقی مهاجرت بیان نکرده و باعث بازخورد متفاوت خود برای وکیل مهاجرتی می‌شوند. این نیز یکی از معضلاتی است که برای طی کردن یک مسیر دقیق و بدون دردسر برای مهاجرت باید به آن دقت داشته باشید.

در این میان وکلایی هم هستند که با ارتباطات بسیار خوبی که در جوامع بین‌المللی دارند، همیشه راهکارهای بسیار ایده آلی را به شما پیشنهاد خواهند کرد. راهکارهایی که تا کنون آنها را نشنیده‌اید را در موسسه حقوقی صاحب اندیشه می‌توانید جویا شوید. راه ارتباطی ما با شما شماره تماس ۰۲۱۴۴۲۱۱۴۱۴ است. با یک تماس و دریافت نوبت مشاوره حقوقی مهاجرت شگفت زده خواهید شد.

انتخاب موسسه حقوقی مهاجرتی

چک‌لیست‌ها و فرم‌های مهاجرتی ارائه شده در مراکز حقوقی ارائه دهنده خدمات مهاجرتی هر چند رزومه‌ای مختصر از شما را در اختیار وکلای مهاجرتی قرار می‌دهند، اما گویای همه مطالب و ویژگی‌ها درباره مهاجرت نیستند. یک موسسه حقوقی ایده آل برای مهاجرت باید دارای ضوابط و مشخصاتی باشد. در درجه اول مدارک قانونی بودن و اعتبارنامه‌ها را باید برای این موسسه موردبررسی قرار دهید. صرف داشتن یک دفتر کار در یک منطقه خوب دلیلی برای داشتن اعتبار یک موسسه حقوقی مهاجرتی نخواهد بود. کسانی که در همان ابتدا در باغ سبز به شما نشان می‌دهند، در نهایت چیزی برای عرضه نخواهند داشت.

تجربه وکلا و موفقیت‌های گذشته دو عامل دیگر انتخاب یک موسسه حقوقی مهاجرتی ایده آل می‌باشند. وکیل کار بلد در همان جلسه نخست مشاوره حقوقی مهاجرتی خود را به شما اثبات خواهد کرد. نه امیدواری‌های بی‌جا و نه ناامیدی مطلق چیزی برای شما نخواهد داشت. ارائه راهکارهای عملیاتی و روش‌های موثر است که تفاوت یک وکیل مهاجرتی ایده آل را برای شما رقم خواهد زد.

یکی دیگر از عوامل انتخاب موسسه حقوقی مهاجرتی در میزان خدماتی است که آنها ارائه می‌دهند. از وکیل خود بپرسید که تا کجای فرایند کار با شما همراه خواهد بود. آیا تنها پر کردن یک فرم و ارسال آن تنها خدماتی است که از وکیل خود دریافت خواهید نمود؟ خدمات مشاوره حقوقی مهاجرتی بسیار متنوع بوده و می‌تواند ابعاد وسیعی نیز داشته باشد. از این رو در همان ابتدا باید میزان این خدمات را از وکیل خود جویا شوید. دریافت ویزا، ارائه خدمات اقامتی در کشور مقصد، تبدیل ارز، ورود به بازار کار و آموزش زبان از جمله خدماتی است که در کنار کارهای وکالتی شما می‌توانید از یک موسسه حقوقی مهاجرتی و یا همکاران آنها دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *